smart Forfour
EQ Essential 18 kWh [ 3-Fase ] (INCL.BTW) *LEATHER | HEATED-COMFORTSEATS | PRIVACY-GLASS | AIRCO | CRUISE | 15''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 8.245,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.245,-
LEASEPRIJS: € 112,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.362,81 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | smart Forfour |
|---|---|
| Uitvoering: | EQ Essential 18 kWh [ 3-Fase ] (INCL.BTW) *LEATHER | HEATED-COMFORTSEATS | PRIVACY-GLASS | AIRCO | CRUISE | 15''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 16 april 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 72.107 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 112,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.245,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-018-BF |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 470 kg |
| Gewicht: | 1.100 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.570 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Uitstelbare zijruiten achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Hill hold functie
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Dab
- extra getint glas achter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Oplaadmogelijkheid
- Warmtewerend, donkergetint glas voor de achterzijruiten en achterruit
- Zijwind assistent